Stardoll Etkinlikleri

Stardoll 23 Nisan Kutlamaları ve Yarışma Cevapları!

Hepinize Merhaba!

Stardoll bu sefer 23 Nisan kutlamalarına erken başladı ve sadece bir yarışma değil üç adet yarışma ile kutluyor.Ödülleri de bir o kadar güzel.Hadi yarışmalara geçelim.

23 NİSAN – BİRİNCİ YARIŞMA – KATILAN HERKESE T-SHİRT HEDİYE!

Merhaba Bebekler!

Bu sene Stardoll’da 23 Nisan’ı tüm coşkusuyla kutluyoruz!   3 Kişiye 2 haftalık Süperstar üyeliği, 3 kişiye 100 Stardollar! Yaptığınız her ödemede %15 daha fazla Stardollar! 2 adet Türkiye Bayraklı T-shirt ve Stardollar hediyesi! Atamızın çocuklara armağan ettiği bu özel günle ilgili bilgilerinizi tazelemeye ne dersiniz? Yarışmaya katılan herkes, soruları doğru cevaplamasa bile bu iki harika t-shirtü kazanacak!  Özel günlerde, Türkiye’de güzel gelişmeler olduğunda, Milli takımımız zorlu bir maçı kazandığında bu t-shirtleri bebeklerinizin giydiğini şimdiden hayal edebiliyoruz 🙂 Soruların tamamını doğru bilen 5 kişi t-shirtlerin yanında bir de 30 Stardollar ödülü kazanacak!

KURALLAR

– Soruları cevapla.

– Cevaplarınla beraber buradan yarışmaya katıl.

– Cevaplayan herkesin suitine resimdeki bayraklı iki t-shirt gönderilecektir!

– Yarışma 27 Nisan tarihinde sonra erecek! Kanıtlayın bilginizi 🙂

İyi Eğlenceler Bebekler!

Eda.Stardoll

Testin Cevapları:

23 NİSAN – İKİNCİ YARIŞMA – 100 STARDOLLAR HEDİYELİ YARIŞMA!

Merhaba Bebekler!


Bu sene 23 Nisan’da yok yok! 🙂 Stardoll olarak bu özel gününüzü kutlamak amacıyla sizler için harika hediyeli yarışmalar ve ödeme teklifleri düzenledik! 3 Kişiye 2 haftalık Süperstar üyeliği, 3 kişiye 100 Stardollar! Yaptığınız her ödemede %15 daha fazla Stardollar! 2 adet Türkiye Bayraklı T-shirt ve Stardollar hediyesi! 3 yarışmaya da katılın, hediye kazanma şansınızı arttırın! 🙂 Gelelim İkinci Yarışmamıza! Sizin de bildiğiniz gibi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramını kutlamak için her sene dünyanın dört bir yanından çocuklar ülkemizi ziyaret ediyorlar. Farklı dil, din, ırk ve kültürlere sahip binlerce çocuk aynı dili konuşurmuşçasına birbirlerine kültürlerini, yöresel danslarını öğretiyorlar. Bizler de yarışmamız için bu fikirden esinlendik! Bu yarışmamızda farklı bir kültürden, ülkeden, farklı bir şehirden yada sizden farklı bir tarzı olan herhangi bir arkadaşınızla vakit geçirirken öğrenmiş olduğunuz bir şeyi paylaşmanızı istiyoruz. 1-2 cümleyle en güzel 23 Nisan anını veya 23 nisan ile alakası yoksa bile farklı kültürlerden ve tarzlardan gelen kişilerin bir arada keyifli vakit geçirebildiklerini gösteren bir anını paylaşabilir misin? Unutmayın! Ödül büyük! Yarışmamıza katılan 3 kişi 100 Stardollar kazanacak!

KURALLAR:

– 1-2 cümlede yukarıdaki konular hakkında bir anını, düşünceni, duyduğun farklı bir bilgiyi bizimle paylaş!

– Yazının sana ait ve orijinal olması çok önemli.

– Yarışma 27 Nisan tarihinde sona erecektir!

İyi Eğlenceler Bebekler!

Eda.Stardoll

23 NİSAN – ÜÇÜNCÜ YARIŞMA – İKİ HAFTA SÜPERSTARLIK HEDİYELİ KOMBİN YARIŞMASI!

Merhaba Bebekler!

Üçüncü ve en büyük ödüllerden birini kazandıracak yarışmamıza geldi sıra! 23 Nisan kutlamalarına her sene yaşımız kaç olursa olsun hepimiz severek katılıyoruz. Şansımıza da bu özel gün çiçeklerin açmaya, kuşların şarkılar söylemeye başladığı harika bir döneme geldiği için daha da eğlenceli geçiyor. Kutlamalara katılırken içimizde de baharlar açtıran kombinler tercih ediyoruz. Evet, bu bir kombin yarışması! Düşünün ki 23 Nisan kutlamalarına gidiyorsunuz. Ne giyerdiniz? Bahara uygun ve Çocuk Bayramı ruhu taşıyan harika bir kombinle yarışmamıza katılmaya ne dersiniz? Ödül büyük! Moda editörlerimizin seçeceği 3 kişi Bedava 2 Haftalık Süperstar Üyeliği kazanacak!

KURALLAR:

– Bebeğini ve suitini 23 Nisan Çocuk Bayramına ve bahara uygun olacak şekilde süsle!

– Fotoğrafını çekerek buradan yarışmamıza katıl!

– Yarışma 27 Nisan Tarihinde sona erecektir!

İyi eğlenceler Bebekler!

Eda.Stardoll

Siz hangi yarışmalara katıldınız ve ya katılmayı düşünüyorsunuz?

4 Comments

4 Comments

 1. Gamayun

  Haziran 11, 2018 at 4:02 pm

  bayrağın asaletine bak ??

 2. Gamayun

  Haziran 11, 2018 at 10:28 pm

  kırmızı beyaz

 3. imdylover5

  Haziran 17, 2018 at 9:59 am

  Verdikleri tişört çok güzel <3

 4. Gamayun

  Haziran 17, 2018 at 12:37 pm

  yarışmaları sevdim

Bir Cevap Yazın

En Popüler

To Top