Kombin Önerisi

s34baby ile moda #4

> S 3 4 B A B Y <

Herkese selamlar, yine beraberiz! Biliyorsunuz ki yazılarımın genel olarak tarzı; haftada iki kombinden birisi bağımsız, ikincisi konsept üzerineydi.. Düşündüm ki bunu bu yazı için esnetebiliriz.. Yani bugün bir konseptimiz yok, yalnızca dekoltenin ön planda olduğu bir yazı olacak.. Ayrıca bunu bu yazımda son kez söylüyorum, kombinlerimin bir çoğunda ürünlerle oynama yapıldı.. Yani büyütme-küçültme, yön değiştirme gibi.. Öyleyse başlayalım mı?
#KOMBİN 1: Son derece iddialı, dikkat çekici bir örnekle başlıyoruz.. Siyahın sakinliğini tam anlamıyla maviler ile dağıtmak istedim..

Saç aksesuarı: MUSEUM MILE

Gözlük: Callies Pic’s

Küpe: LE

Kolye: LE

Üst: VOILE

İç çamaşırları: ORIGINAL FUTURE

Kemer: LE

Çanta: MUSEUM MILE

Çorap: MUSEUM MILE

Ayakkabı: BALMAIN TRIBUTE

#KOMBİN 2: Bu yazı için favori örneğim, bu ceketin rengi ile eteğin rengini çok yakın bulduğum ve tarz olarak da uygun bulduğum için beraber kullandım.. Dekolteyi de biraz da olsa siyah üst ile kapattım

Küpe: fudge

Kolyeler: ROYALTY, Callies Pick’s

Ceket: EVIL PANDA

Üst: BASICS

Etek: WOTW*

Çanta: Fallen Angel

Çorap: PPQ

Ayakkabı: nelly.com

#KOMBİN 3: Cıvıl cıvıl renkli bir örnek diyebilirim, bu renkleri daha fazla abartmamak ve kesmemek için beyaz tercih ettim.. Ve eteğin beyaz kısmını da sarı bir kemer ile kapatıp rengin devamlılığını sağladım

Gözlük: RIO

Küpeler: VOILE

Ceket: nelly.com

Üst: RIO

Çanta: Velvet ORCHID

Kemer: DIY boutique

Etek: Bonjour Bizou

Ayakkabı: FENDI TRIBUTE

>Bu hafta benden bu kadar.. Vakit ayırıp okuyan, beni takip eden, yazılarımı seven herkese ve yanıtlarınıza-yorumlarınıza çok teşekkür ederiim, herkesi öpüyorum!

-GQ xo

Click to comment
Loading Facebook Comments ...

Bir Cevap Yazın

En Popüler

To Top