Farklı Fikirler

SİZLER İÇİN MİNİK STARBAZAAR TAVSİYELERİ!

Herkese tekrardan merhabalar. Bugün sizlerle aslında Starbazaarın düşünülenin aksine ürünlerin çok yüksek fiyatla satılmadığını kanıtlar nitelikte bir yazıyla birlikteyim. Aslında bu bir tavsiye yazısı. Starbazaar çoğunuzun bildiği üzere eski kıyafetlerimizi, ev eşyalarımızı, takılarımızı, saçlarımızı sattığımız veya diğer üyelerden ikinci el ürünler satın aldığımız yer. Burası çoğu kullanıcı tarafından fazla pahalı bulunsa da emin olun öyle değil.

Tabii size 10 starcoine LE marka eşya veya kıyafet vaat etmiyorum ama starbazaardaki arama butonunu kullanarak biraz sabırlıysanız karşınıza 2 starcoine uzun süre önce starplazadan kalkmış, fazla değeri olmayan ama güzel bir kombinde kullanabileceğiniz bir elbise çıkabilir.

 

Ya da bebeğini rocker tarzda giydirmeyi seven arkadaşların karşısına da yine starplazadan kalkmış ama pek değeri olmayan bu bot ve tayt çıkabilir.

 

 

Veya kısa zaman önce bazı bebekler arasında popüler olan bu ıt gırls marka eteği de gayet ucuza  bulabilirsiniz.

 

Bir çok bebeğin bazaarında 30 sd civarında sattığı yakın zamanda starplazadan kalkan bu Bonjour Bisou markalı kot ceketi starplaza fiyatından bile düşük fiyata bulabilirsiniz.

 

 

Yaptığım çokta uzun olmayan araştırmaya göre Starplazaya birkaç yaz öncesinden gelen ve kalkan Alexander Mcqueen Tribute markalı bu kabanı benim aldığımdan daha ucuza hatta starcoine bile bulabilirsiniz.  Starcoine satılmasının ve bu kadar ucuz olmasının sebebi de bloğumuzun eski haberlerinden topladığım istihbaratlara göre ilk starplazaya girdiğinde hatalı olup bir süre starcoine satılmasıymış.

 

Bunlar sadece birkaç örnek emin olun daha çok beğeneceğiniz ürünleri starbazaarda arama menüsünü kullanarak bulabilirsiniz.

 

Şans sizinle olsun. İyi oyunlar!

 

Click to comment

Bir Cevap Yazın

En Popüler

To Top